Hlavní menu

Města a obce na trase

Aktuality

 


14.1.2013 | DSO na veletrh REGIONTOUR 2013
DSO na veletrh REGIONTOUR 2013

Dobrovolný svazek obcí cyklostezky Jihlava-Třebíč-Raabs se představí na Mezinárodním veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR 2013, který se uskuteční od 17.do 20.ledna 2013 na výstavišti v Brně. Informační a propagační materiály budou k dispozici na stáncích měst Jihlavy, Třebíče, Jemnice a Jaroměřic nad Rokytnou. Prezentace těchto měst budou probíhat ve společném stánku Kraje Vysočina.

Ústředním tématem expozice Kraje Vysočina je pro rok 2013 Mistrovství světa v biatlonu 2013, které se bude konat v únoru v Novém Městě na Moravě a turistická nabídka regionu Vysočina (trojúhelník památek UNESCO, dovolená na venkově, prázdniny v zimě, cykloturistika, pěší turistika a hipoturistika atd.).

Regiontour je největší prezentaci průmyslu cestovního ruchu se zaměřením na regiony ve střední Evropě. Současně bude na výstavišti probíhat nově také Festival krajových specialit a regionálních potravin, rozšiřuje „cyklistická vesnička“, prezentace českých kempů nebo expozice „Dovolená na vodě“ s nabídkou lodí a charterů. Rozšiřuje se mimo jiné i prezentace církevní a golfové turistiky.

Veletrhy GO a REGIONTOUR jsou pro veřejnost otevřeny od pátku 18. ledna do neděle 20. Ledna 2013. Získejte zvýhodněné vstupné při registraci na webových stránkách www.regiontour.cz.

18.12.2012 | SLAVNOSTNÍ NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ V JIHLAVĚ
SLAVNOSTNÍ NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ V JIHLAVĚ

Srdečně zveme všechny 1.ledna 2013 do Jihlavy na slavnostní novoroční ohňostroj.

Komponovaný ohňostroj na skladbu Alpha, kterou napsal hudební skladatel Evangelos Odysseas Papathanassiou, známý spíše pod uměleckým jménem Vangelis. Ohňová show v podání ohňostrůjce pana Leo Válka, rodáka z Jihlavy, startuje v 17.30 hodin na Masarykově náměstí v Jihlavě. 

Před ohňovou show bude krátká novoroční zdravice primátora statutárního města Jihlavy Ing. Jaroslava Vymazala.

A před novoroční zdravicí, od 17:00 hodin, bude všem 18+ podáván „svařák“ pro zahřátí.

Pořadatel: statutární město Jihlava

30.11.2012 | Rozsvícení velkého vánočního stromu a vánoční výzdoby města Jihlavy
Rozsvícení velkého vánočního stromu a vánoční výzdoby města Jihlavy

Město Jihlava a zve všechny na slavnostní rozsvícení vánočního stromu a vánoční výzdoby, které proběhne 2. Prosince 2012 (první adventní neděli).

Od 15:00 hodin bude animační program nejen pro děti s Milanem Řezníčkem. Dále bude představení projektu Strom splněných přání, zpívání vánočních koled, vyhlášení podmínek soutěže o nejkrásnější vánoční stromeček, aj.

V 16:45 – slavnostní rozsvícení vánočního stromu a výzdoby města. Zdravice všem lidem přednese Ing. Jaroslav Vymazal, primátor města Jihlavy.

16.50 – vystoupení gospelového souboru Touch of Gospel z Plzně.