Hlavní menu

Města a obce na trase

Aktuality

 


7.5.2021 | Na kole dětem - nadační fond Josefa Zimovčáka

Letos poprvé bude město Jemnice spoluorganizátorem charitativní cyklojízdy pro nadační fond Na kole dětem - nadační fond Josefa Zimovčáka. Délka trati je skoro 70 km. Start je v Dačicích v sobotu 22.května a trasa pokračuje dále na Želetavu - Jemnici - Staré Hobzí - Slavonice - Dačice. Budeme rádi, když se nenecháte odradit celkovou délkou trasy a zúčastníte se alespoň některé její části. Jaký úsek zvolíte, záleží jen na vás. Výtěžek z akce bude věnován nadačnímu fondu Na kole dětem na podporu onkologicky nemocných dětí. Registrace a další informace zde : https://nakoledetem-uhranic-bezhranic.webnode.cz/

 

9.3.2021 | Petrovice Vozdek - uzavírka v blízkosti cysklostezky

V termínu od 22.3. - 18.4. 2021 dochází v obci Petrovice Vozdek k uzavírce místní komunikace pro motorová vozidla. Přístup pro jízdní kola k cyklostezce je zajištěn.

26.6.2020 | Doporučená objížďka v Jihlavě
Doporučená objížďka v Jihlavě

Cyklotrasa č. 26 Jihlava – Třebíč – Raabs je z důvodu dlouhotrvajících dešťů obtížně průjezdná v Jihlavě v úseku od zahrádek naproti cvičišti pro psy po ul. Hůlová.

V tuto chvíli je cyklostezka průjezdná jen s maximální opatrností pro velmi otrlé cyklisty. V žádném případě nedoporučujeme průjezd pro rodiny s dětmi, dle sdělení zahrádkářů zde již došlo k několika karambolům.